Dzień Dziecka
Kochani Mali Gorzowiacy!
Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam mnóstwo uśmiechu, odwagi do spełniania marzeń i niekończącej się radości z tańca, śpiewu i wspólnego bycia razem. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe przygody, piękne przyjaźnie i powody do dumy z tego, kim jesteście — bo jesteście wyjątkowi.
Życzymy Wam, aby Wasze serca zawsze były tak pełne energii, jak podczas występów, a Wasze oczy błyszczały tak mocno, jak wtedy, gdy zakładacie stroje i wychodzicie na scenę. Niech świat będzie dla Was dobry, kolorowy i pełen ludzi, którzy Was wspierają i wierzą w Wasze talenty.
Bądźcie zawsze sobą — radosnymi, twórczymi i odważnymi Małymi Gorzowiakami. Wszystkiego najpiękniejszego!
Maria i Krzysztof Szupilukowie






